• Reklam

HÜDA PAR kurullarında Şanlıurfa'dan 6 isim yer aldı

HÜDA PAR 4'üncü Olağan Kongresi'nde Şanlıurfa'dan 6 isim Genel İdare Kurulu, İstişare Kurulu ve Merkez Disiplin Kurulunda yer aldı.

HÜDA PAR kurullarında Şanlıurfa'dan 6 isim yer aldı
04 Haziran 2021 - 16:55 - Güncelleme: 04 Haziran 2021 - 17:09
HÜDA PAR 4'üncü Olağan Kongresi 2 Haziran 2021 tarihinde Ankara'da gerçekleşmişti.  Genel Başkan İshak Sağlam'ın aday olmadığı kongrede Zekeriya Yapıcıoğlu genel başkan seçildi.

HÜDA PAR listesinde Şanlıurfa'da 6 isim yer aldı.

Genel İdare Kurulu (GİK) Üye: ibrahim halil güneş
Genel İdare Kurulu (GİK) Yedek Üyeleri: Lokman Yalçın ve Zeliha Yıldız
İstişare Kurulu Üyeleri:  Basri Demir ve Süleyman Atmaca
Merkez Disiplin Kurulu Yedek Üye:  Avukat Abdullah Kılıç

Genel İdare Kurulu (GİK) Üyeliğine seçilenler

1-Abdullah Aslan
2-Abdurrahman Cens
3-Abdulsamet Yalçın
4-Aynur Sülün
5-Cemal Çoban
6-Cemil Genç
7-Cengiz Karakaya
8-Eyyüp Yanaç
9-Faruk Dinç
10-Ferhat Aköz
11-Halef Yılmaz
12-Hamdullah Tasalı
13-Haşan Şahin
14-Hüseyin İmir
15-İbrahim Halil Güneş
16-İnan Sur
17-İshak Sağlam
18-Mahmut Eminoğlu
19-Mahmut İrtem
20-Mahmut Şahin
21-Mehmet Eşin
22-M. Hüseyin Yılmaz
23-Mehmet Sait Ortaç
24-M. Zülfikar Fırat
25-Meryem Kiraz
26-Metin Kaya
27-Osman Aktaş
28-Sema Yarar
29-Serkan Ram Anlı
30-Şahzade Demir
31-Şeyhmus Tanrıkulu
32-Şükran Kaya
33-Vedat Turgut
34-Veysel Yavuz
35-Yunus Emiroğlu
36-Zekeriyye Gezer

Genel İdare Kurulu Yedek Üyeliğine seçilenler

1-İbrahim Sevgili
2-Hasan Bozdaş
3-Veysel Topkan
4-Yasin Güzel
5-Cihad Altun
6-M. Mehdi Oğuz
7-Ahmet Karaaslan
8-Lokman Yalçın
9-M. Şerif Durmaz
10-Zeynep Bozdaş
11-Zeliha Yıldız
12-Yasin Dursun
13-Enes Demirer
14-Hakan Özbay
15-Mehmet Emin Çınar
16-Zeki Aras
17-İsmail Yılmaz
18-Ahmet Cemil İptaş

İstişare Kurulu Üyeliğine seçilenler:

1-Basri Demir
2-İsa Aydın
3-İsmail Kocakaplan
4-İsmail Soyvural
5-Mahmut Aytekin
6-Mehmet Ali Ortaç
7-Mehmet Beşir Şimşek
8-Mehmet Emin Doğru
9-Mehmet Selim Sabaz
10-Nasuh Sevinik
11-Nuri Gültekin
12-Seyithan Aksoy
13-Süleyman Atmaca
14-Şehmus Akman
15-Veysi Gültekin

Merkez Disiplin Kurulu Üyeliğine seçilenler

1-Fadıl Şani
2-İdris Yapıcıoğlu
3-Mahmut Tekdal
4-Mehmet Fatih Anal
5-Nazım Eprem
6-Nihat Buğrahan
7-Şükrü Aksoy

Merkez Disiplin Kurulu Yedek Üyeliğine seçilenler

1-Abdullah Bozkır
2-Abdullah Kılıç
3-Ammar Çınar

www.siverekgenclik.com


Sitemizi sosyal medya ağlarımızdan takip edebilirsiniz

Twitter : https://twitter.com/siverek_genclik
Facebook Grubumuz: https://www.facebook.com/groups/siverekgenclik
İnstagram:  https://www.instagram.com/siverekgenclikhaber/  
Bu haber 542 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum