Urfa'da bir öğrencinin 15 kişi tarafından darp edildiği iddia edildi

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde bulunan 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi A.Y.K. isimli çocuk, yabancı uyruklu 15 kişilik grup tarafından okul çıkışı İŞKUR binası önünde darp edildiği iddia edildi.

Urfa'da bir öğrencinin 15 kişi tarafından darp edildiği iddia edildi
27 Aralık 2022 - 14:54 - Güncelleme: 27 Aralık 2022 - 15:34
Edinilen bilgiye göre, olay Haliliye ilçesine bağlı Paşabağı Mahallesi İŞKUR binası önünde meydana geldi. İddiaya göre, İŞKUR binasının yan tarafında bulunan 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu öğrencisi A.Y.K. isimli çocuk, okul çıkışında, yabancı uyruklu 15 kişilik grup tarafından darp edildi.

Darp edilen 8. sınıf öğrencisi A.Y.K.’nin velisi O.U.K., hastaneye giderek darp raporu alarak polis merkezine başvurarak şikayette bulundu. Velinin şikayeti üzerine polis çalışma başlattı.

Yaşanan olaya ilişkin konuşan öğrenci velisi O.U.K., ‘’ Daha öncede bu tür olaylar yaşandı. Ancak herhangi bir önlem alınmadı. Bu tür olayların önüne geçebilmek için okul polisi istiyoruz. Çocuklarımızı okula gönderirken aklımız hep onlarda kalıyor. Önlem alınması için çocuklarımız başına illa bir şey mi gelmesi gerek. Yetkililerden bu konu hakkında bir çözüm bekliyoruz.’’ Dedi.

Bu haber 431 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum