ZABITA EKİPLERİ TRAFİK DENETİMİNE BAŞLADI

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Siverek Belediyesine bağılı Trafik Zabıta ekipleri ilçenin yoğun olduğu yerlerde trafik uygulaması yapıyor.

ZABITA EKİPLERİ TRAFİK DENETİMİNE BAŞLADI
22 Nisan 2014 - 06:15

Siverek içi trafiğinin düzenli olmasına katkı sağlayan zabıta trafik ekipleri, toplu taşıma araçlarının güzergâh ve diğer kurallara uyup uyulmadığını kontrol ederek, yaya ve engelli geçişlerini engelleyen araçlara gerekli uyarılarda bulunuyor.

Zabıta trafik ekipleri, ayrıca otogarlara giriş çıkışları denetleyerek kaldırım işgalleri başta olmak üzere İlçenin günlük hayatını kolaylaştıracak çok sayıda trafik uygulaması yapıyor.

Siverek Belediye Başkan yardımcısı Hasan Baydilli gazetecilere yaptığı açıklamada; “Zabıta Trafik Şube Müdürlüğümüz yaklaşık bir ay önce kuruldu ve ekiplerimiz yoğun olarak çalışmalarını sürdürüyorlar. Trafik akışında vatandaşlara engel olacak araçlara yönelik ekiplerimiz anonslu araçlarla uyarılarda bulunarak, gerekli önlemleri titiz bir şekilde yapıyoruz.

Baydilli; Trafik konusunda vatandaşlarımızı düşünerek bu uygulamalara yönelik çalışmalarımız sürecek. Vatandaşlarımızın rahat edebilmeleri için çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek. Trafik akışının işlek olduğu caddelerde ekiplerimiz, müdahale ederek trafik’in rahatlaması konusunda çalışmalar devam ederek kontrollerimiz ve denetimlerimiz sürecek ifadelerinde bulundu.

Haber: Bahattin Yolaçan


Bu haber 2496 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da feci kaza: 3 ölü 4 ağır yaralı
Şanlıurfa'da feci kaza: 3 ölü 4 ağır yaralı
Siverek'te sepetli motosiklet kazası: Bir ölü 2 yaralı
Siverek'te sepetli motosiklet kazası: Bir ölü 2 yaralı