Dusak: Vereceğiniz her bir oy, sizlere daha güçlü hizmet etmemize katkı sağlayacaktır

“Türkiye Yüzyılı İçin doğru zaman doğru adam” sloganı ile gece gündüz demeden Şanlıurfa’nın dört bir noktasında destek istemeye devam eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdurrahim Dusak, Siverek Canlı Hayvan Borsası esnafı ile bir araya geldi.

Dusak: Vereceğiniz her bir oy, sizlere daha güçlü hizmet etmemize katkı sağlayacaktır
09 Mayıs 2023 - 16:58


Her gün farklı bir noktada seçim çalışmalarını sürdüren Dusak, bu günde Canlı Hayvan Borsasını ziyaret ederek buradaki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Siverek ticaretin kalbinin attığı Borsada esnafın talep ve önerilerini tek tek not alan Dusak, gerçekleşe bazı ticaretlerde arabuluculuk yaptı.

Ardından Siverek kent merkezine geçen Dusak, esnaf ve vatandaşlarla hasbihal ederek destek ve dua talep etti.

 “AK Parti’ye vereceğiniz her bir oy, sizlere daha güçlü hizmet etmemize katkı sağlayacaktır” diyen Dusak, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Şanlıurfa’nın ‘Türkiye Yüzyılı’nda hak ettiği yere sizlerle birlikte taşımak için gece gündüz demeden azimle ve kararlılıkla çalışacağız” dedi.

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak ile birlikte kırsal mahalle ziyaretlerini de sürdüren Dusak, vatandaşların gösterdiği teveccühten dolayı teşekkür etti.

 

 

Bu haber 552 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bugün vefat edenler
Bugün vefat edenler
Urfa'da Filistin'e özgürlük yürüyüşü  (Video)
Urfa'da Filistin'e özgürlük yürüyüşü (Video)