Siverek Haber

Siverek Haber

Ana Sayfa Siyaset HÜDA PAR kentteki gazetecileri ziyaret etti

HÜDA PAR kentteki gazetecileri ziyaret etti

HÜDA PAR Siverek İlçe Başkanı Abdurrahim Sımak, "21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü" münasebetiyle kentte görev yapan gazetecileri ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 22 Ekim 2020 Perşembe 15:11
HÜDA PAR kentteki gazetecileri ziyaret etti

HÜDA PAR İlçe Başkanı Sımak, beraberindeki parti yetkilileriyle Belediye Basın Bürosu'nda görev yapan gazetecileri ziyaret etti.

 

Ziyarette "21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü"nü tebrik eden Sımak, gazetecilere çalışmalarında başarılar diledi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında ilçedeki çeşitli konular ele alındı. Coronavirus ve etkilerinin de konuşulduğu ziyarette görev yapan gazetecilerin yaşadıkları sorunlara değinildi.

Basın mensuplarının önemli bir görev ifa ettiklerini dile getiren Sımak, toplumun doğru bilgilendirilmesinin önemini değinerek, "Gazetecilik mesleği fedakarlık ve özveri isteyen bir iştir. Gazetecilere düşen en önemli görevlerden biri de mesleklerini icra ederken adil ve dürüst olmalarıdır. Bu önemli görevi üstlenen değerli gazetecilerimize görevlerinde kolaylıklar diliyorum." dedi.

Dünya gazeteciler gününde kendilerine yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren gazeteciler, HÜDA PAR İlçe Başkanı Sımak ve yönetimine teşekkür etti.

Başkan Sımak, daha sonra Siverek Hedef Gazetesi'ni ziyaret ederek, gazetenin imtiyaz sahibi Feyzi Donan ve rahatsızlığından dolayı kolundan operasyon geçiren M. Şükrü Dolaş'la görüştü.

Haber Merkezi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Haberler

Yukarı Çık