Siverek Gençlik Sitesi'nin 18'inci yaş dönümünü kutladılar

Siverek Gençlik Sitesi'nin kuruluşunun 18'inci yıl dönümü münasebetiyle ne dediler.

Siverek Gençlik Sitesi'nin 18'inci yaş dönümünü kutladılar
12 Kasım 2021 - 00:20
SİVİL-DER Fahri Başkanı Koçali AymazMaşallah...


"Siverek Gençlik Web Sitesi seviyeli, tarafsız, objektif kent sorunlarını, yapılan etkinlikleri ve çeşitli asayiş ile ilgili haberlere fedakârca yer vererek önemli kamu görevi yapmış ve bu görevi yapmaya devam etmektedir.

18. yıl dönümünü kutladığı bu günde Siverek Gençlik Sitesi, Webmastırı değerli ve fedakâr hemşerimiz Sayın Deniz Uğurlu Beyi gönülden kutlar başarılarının devamını dilerken 18. yıl dönümünün hayırlı ve uğurlu olmasını içtenlikle diler sevgilerimi sunarım.


Kutluyor başarılar diliyorum.

Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Ahmet Güzelçiçek"Siverek Gençlik Sitesi; Siverek'in ve Şanlıurfa'nın sesi, doğru haberin adresi, mazlum ve mağdur çoğunluğun sesi...


Hakk'ın rızasını gözeterek ilkesel bir duruşla yayın yapan halkın doğru habere ulaşması için gayret gösteren karakterli bir sitedir."

Memur-Sen -Eğitim Bir-Sen Siverek Temsilcisi Fikret Aslanparçası"18 yıl önce Abdurahman Deniz Uğurlu kardeşimiz tarafından mütevazi imkanlarla kurulmuş olan Siverek Gençlik Sitesi'ni sadece Siverek'in ilk haber sitesi olarak değil daha çok,kurulduğu günden bugüne 'Hakkın hatırı âlidir hiçbir hatıra feda edilmez' düsturu ile hareket ederek alamet-i farikası olmuş hakka taraf olmasıyla  hatırlıyoruz.
 
Dürüst,ilkeli habercilik anlayışından asla vazgeçmemiş, basit hesaplarla kimsenin terkisinde yer almamış ve bu uğurda gerektiğinde bedel ödemiş  olduğunu da biliyor ve hatırlıyoruz.

Bütün bu zorluklara rağmen çizgisinden asla taviz vermemiş,yaptığı haberlerle  büyük yankı uyandırabilmiş ve gerek yerelde gerekse de ulusalda oluşturduğu kamuoyuyla topluma büyük katkılarda bulunmuş ve gönüllerdeki yerini almıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle Abdurahman Deniz Uğurlu kardeşimizin önderliğinde Siverek Gençlik Sitesi'nin büyüyerek uzun yıllar hakka hizmet edeceğine olan inancımla 18. kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, hakka hizmet yolunda muvaffakiyetler diliyorum."

Edessa TV Haber Müdürü Rıdvan Ortakaya"Siverekgenclik.com gençliğimizin sitesiydi. 

Siverek’te ilk açılan web site olmasından dolayı yakından takip edip tüm gelişmelerden haberdar oluyorduk. 

Evde bilgisayarımız olmadığından dolayı her internet kafeye gittiğimizde muhakak siteyi açar form ve yorumları takip ederdik.

Gurbetteki tüm Sivereklileri buluşturan tek mecraydı diye bilirim.

Bugün yine aynı şirinlikle takip ediyorum.  

İlk günkü aşkla güncel içerik ürettiğinden dolayı teşekkürlerimi sunarım."

HÜDA PAR Siverek İlçe Başkanı Abdurrahim Sımak"Siverek Gençlik Sitesi, yıllardır kentimizin tanıtımı noktasında önemli bir misyon icra ediyor. 18 yıldır ilkeli ve dürüst haber anlayışından ödün vermeden olaylara objektif ve doğru bir şekilde yaklaşan Siverek Gençlik Haber Sitesi'nin 18. yılını kutluyorum. Dile kolay tam 18 yıl geçti, inşallah daha nice güzel yıllar diliyorum."

Mavi Marmara Gazisi İş İnsanı Cevdet Ökenek"Öncelikle Siverek Gençlik Sitesi'nin 18. yaşını tebrik ederim. Daha uzun yıllar sürecek başarılı hizmetinizin devamını dilerim. Habercilik, toplumun aydınlanması ve habere erişimi için olmazsa olmazdır. Haber yaparken doğru, objektif, tarafsız ve vicdan sahibi olmak önemlidir. Kalemini ve klavyesini çıkar amaçlı kullanmama erdeminde olmak ancak dürüst habercilerin kârıdır. Sizlerin de yaptığı dürüst erdemli ve onurlu habercilik anlayışınızı tebrik eder, dik duruşunuz için şahsınızda sizi ve ekibinizi kutlarım."

Yöntem Koleji Kurumsal İletişim Koordinatörü
Urfaradikal.com Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci-Yazar Mehmet Emin Kuş
"İlkeli, doğru habercilik anlayışla yıllardır hizmet veren, genç nesillere örnek bir yayın politikası ile yoluna devam eden, 'Siverek Gençlik Haber Sitesine 18. yayın yılında başarılar diliyorum. İstikrarlı bir şekilde gitmek için duyarlı olmak lazım.

Bu konuda Siverek Gençlik haber Sitesi'nin Genel Yayın Yönetmeni Abdurahman Uğurlu beyi tebrik ediyorum. Şahsiyetli duruşuyla basın camiasındaki saygısını ve yerini hep koruyor. Tebrik ediyorum başarılar diliyorum."

Siverek Hedef Gazetesi İmtiyaz Sahibi Gazeteci Feyzi Donan (Ötlü)"Kişiliğinle, yardımseverliğinle örnek teşkil ediyorsunuz. Siverek Gençlik Site'nizin, kentimiz İçin tarafsız Şeffaf haberciliğiyle yıllarca var etme gayretinde bulundunuz. Bu vesileyle sizi ve tüm ekibinizi ayrı ayrı kutlar daha nice yıllarda aramızda olmanızı Allah'tan diliyorum. 18. yıl dönümünüz kutlu olsun."

Siverek Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Yazar Hasan BaydilliNice 18. yıllara...


"İşine geldiği gibi davranmayan, kimseden herhangi bir menfaat beklentisi olmadan, etik habercilik ilkesi ile sorunları dile getirmeye çalışarak gerçekleri yazabilen, özgür ve insani duyguları ön planda tutan onurlu ve dürüst bir site olarak görüyorum sizi.

Bir dönem benim de köşe yazarlığını yaptığım, toplumun sorunlarına hassasiyetle eğilip, dürüst, gerçek ve doğru habercilikten ödün vermeden ayakta durmasını bilen Siverek Gençlik Sitesi'ne ve yüreği güzel insanlara selam olsun.

Tarafsız,huzurlu ve sağlıklı nice yıllara.."


Reklamcı Semir Güney"Siverek Gençlik Haber, bizim için, Siverek halkı için vazgeçilmezdir. Kimi zaman haksızlıkları, kimi zamanda eksiklikleri dile getirerek faydalı ve güzel işlere sebep olmuştur. Habercilikten daha çok bir sevgi yumağı oluşturmuş ve gönlümüze taht kurmuştur. Bu sebeple sitede emeğe geçen herkese teşekkür ediyorum."

Eğitimci Mustafa Pekşahin2003 yıllarında tam da gençliğimizin baharındaydım. Bilgisayar ile ilk tanıştığımız yıllardı. Bilgisayarı kurcalarken özellikle Siverek ile ilgili aramalara girmiştim ki gençlik yılımda Siverek Gençlik Haber Sitesi ile karşılaşmıştım. Siverek ile ilgili yapılan haberler, paylaşımlar çok hoşuma gitmişti. Üniversite yıllarımda bile takip ediyordum ve halen takip etmekteyim. İyi ki varsın Siverek Gençlik ailesi

Eğitimci Remzi Taşçı"Siverek Gençlik Sitesinin arkasında tam manasıyla profesyonel olmasa bile dürüst, araştırmacı gazeteci kadrosu mevcuttur. Bunları nereden mi biliyorum? Kadrosunun büyük bir bölümünü tanıyorum ondan. Bir gazetecinin dürüst olması yaşanan bir olayın sadece görünen tarafıyla değil, olayı meydana getiren olayların nedenlerini, niçinlerini o günün şartlarını, toplumun değer yargılarını, uluslar arası normlarla birlikte yaşanan olayın nesnel bir gözle de araştırmasından geçer kanısındayım.

İşte tam da bu arkadaşlar gazeteciliği tüm bu saydıklarımın büyük bir bölümünü göz önünde bulundurarak yapmaya çalışıyorlar. Halliyle ortaya araştırmacı ve dürüst gazetecilik ortaya çıkar. Bu arkadaşların çabaları sonucunda da Siverek Gençlik Sitesi var olmuştur."


İnşaat Sektörü Celal ÖztürkSiverek Gençlik Sitesini, her zaman takip ediyoruz. İlkeli, cesur, kararlı, dürüst habercilik hakkın ve halkın sesini olduğunu görüyorum. Siverek Gençlik Sitesi'nin 18'inci yaşını kutluyorum Allah'tan hakkın ve halkın sesi olmaya devam etmesini diliyorum.


Eğitimci Mehmet Aydın"Tüm kesim ve her kesin sesi olan, şehrimizin haber sitesi Siverek Gençlik 18. yılına girmiş bulunmakta. Doğru ve tarafsız  haberlere ulaşmada tavizsiz bir şekilde yılmadan ve yorulmadan yoluna devam eden haber sitemize nice başarılı yıllar diliyorum."


Eğitimci Recep Yiğitbay

"18 yıl geçmiş aradan, bir gurbet hikayesi ile başlamıştı siverekgençlik' in hikayesi, oda artık delikanlılık gençlik yaşında. Deniz abi'ye teşekkür ediyoruz,  Siverekgenclik'i bugünlere getirdiği için...Kendisi Siverekgençlik ile Siverek'ten bir pencere açtı hemşerilerimize ve tüm dünyaya..."

Yine sitemizin 18'inci yıl dönümü münasebetiyle sosyal medyada yorum yapan bizlere mesaj atan;


"Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı ve Gap Gündemi Gazetesi sahibi Veysel Polat'a, ASKON Şanlıurfa İş Başkanı Abdurrezak Demir'e, Siverek Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Karakaş'a, Siverek Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Başkanı Hacı İnan'a, Yazar Sinan Karakaş'a, Gazeteci Cuma Sarı, Lütfü Yalgı, Hakan lale ve Muhammed Yaşar Aksoy'a,  İş Adamı Hakan Gülel ve Yasin Bozkurt'a, Eğitimci Mahmut Hanpolat, Abdullah Konak, Mehmet Çetin, Yüksel Gelener  ve Mehmet Ali Baturalp'a, İşletmeci Zeki Sonbayram'a, Mavi Marmara Gazisi Ramazan Baylan'a, Esnaf Hasan Tatlı'ya, Gazeteci Ali Çiftel'e, Mali Müşavir İsmail Balıkçı ve Nevzat Güney'e,  Sağlık Çalışanı Sinan Becerik, Ahmet İlhan ve Hasan Usan'a, İmam Hatip Hamza Küçükbayrak'a, Yedi Başak İnsani Yardım Derneği Şanlıurfa İl Başkanı Eyyüp Yaşar'a, HÜDA PAR Eski Hilvan İlçe Başkanı Osman Göçmen'e, Delta Solar Sahibi Ali İhsan Dübüllü'ye, Hamza Barşuk'a, Medine Seyyidoğlu, Mehmet Kışlalı, Serdil Akkaya, Mehmet Saraç'a, Cuma Atsiz'a, Cemal Çetin'e ve İsmail Bardak'a"
çok teşekkür ediyoruz.

www.siverekgenclik.com

Bu haber 1320 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GGC'den İrfan Gazetesi'ne 100. Yıl Onur Ödülü
GGC’den İrfan Gazetesi’ne 100. Yıl Onur Ödülü
Siverek'te 3 kilo 93 gram uyuşturucu madde ele geçirildi
Siverek'te 3 kilo 93 gram uyuşturucu madde ele geçirildi