KPSS adayları için Şanlıurfa Nüfus Müdürlüğü pazar günü açık olacak

ÖSYM, 2020-ÖABT için sınav günü açık tutulacak il/ilçe nüfus müdürlüklerin listesini yayımladı.

KPSS adayları için Şanlıurfa Nüfus Müdürlüğü pazar günü açık olacak

​Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Öğretmenlik Alan Bilgisi Testine (ÖABT) girecek adaylar için hafta sonu açık olacak il ve ilçe nüfus müdürlüklerinin listesini yayımladı. ÖSYM, 2020-ÖABT için sınav günü açık tutulacak il/ilçe nüfus müdürlüklerin listesini yayımladı.

Buna göre, İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünce 20 Eylül 2020 Pazar günü  07.00 ile 10.00 saatleri arasında açık tutulacak ve söz konusu Müdürlüklere başvuran adaylara, müdürlük personeli tarafından fotoğraflı, imzalı-mühürlü, barkodlu-karekodlu veya  fotoğraflı, barkodlu-karekodlu "Geçici Kimlik Belgesi" düzenlenecek.

Sınav günü Nüfus Müdürlüğüne başvuran adaylar, Nüfus Müdürlüğü personeli ile birlikte ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinde yer alan ilgili sınavın başvuru bilgilerine T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile erişebilecek.

Adaylar, Nüfus Müdürlüklerince düzenlenen fotoğraflı, imzalı-mühürlü, barkodlu-karekodlu veya  fotoğraflı, barkodlu-karekodlu Geçici Kimlik Belgeleri ile sınava girebileceklerdir. (İLKHA) 17 Eylül 2020 Perşembe 15:44

http://www.siverekgenclik.com/haber/kpss-adaylari-icin-sanliurfa-nufus-mudurlugu-pazar-gunu-acik-olacak-15846.html